myjnie kontenerowe

Myjnie kontenerowe

Wydajne myjnie kontenerowe to modułowe rozwiązania, umożliwiające szybką budowę i uruchomienie stanowiska myjącego. Nowoczesne technologia sprawia, że inwestor otrzymuje kompletną konstrukcję funkcjonalną, co przyspiesza start nowego biznesu.

Inwestycja w bezdotykową myjnię samoobsługową wiąże się z szeregiem aspektów. Wybór odpowiedniej lokalizacji, badanie rynku czy dobór technologii stanowiska myjącego to jedne z wielu zadań, którym czoła muszą stawić inwestorzy. Właśnie dlatego tak ważna jest współpraca z zaufanym dostawcą systemów do mycia pojazdów. Firma Ehrle to doświadczony producent myjni bezdotykowych. Pomożemy Ci wcielić w życie Twoją nową działalność!

Co to jest myjnia kontenerowa?

Osoby planujące inwestycję w zautomatyzowane stanowisko do mycia pojazdów osobowych i ciężarowych często nie wiedzą, co to jest myjnia kontenerowa. Wspomniana konstrukcja to wykonane ze stali kompletne kontenery. Mają pomieszczenie techniczne wyposażone we wszystkie urządzenia i instalacje, które są niezbędne do prawidłowej pracy myjni. Wewnątrz znajdują się takie elementy jak:

  • system dozowania środków myjących,
  • instalacja grzewcza,
  • sterowniki pomp,
  • sprzęt do obsługi płatności,
  • system uzdatniania wody.

kontener myjni samoobsługowej

Metalowy kontener zawiera zatem kompletne zaplecze techniczne myjni samoobsługowej, co znacznie przyspiesza proces uruchomienia stanowiska myjącego w nowej lokalizacji. Jest wyposażony również w zamek oraz blokadę otwarcia i rygle przeciwwyważeniowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych inżynierów możemy oferować inwestorom profesjonalne rozwiązania modułowe z możliwością łatwej rozbudowy.

Czytaj również: Myjnia samochodowa ręczna czy automatyczna? Wady i zalety obu myjni

Zalety myjni kontenerowej

Wysokiej klasy modułowe i kontenerowe systemy do mycia pojazdów osobowych i ciężarówek cieszą się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów. Na jakie zalety myjni kontenerowej warto zwrócić uwagę?

  • Łatwość rozbudowy – technologia modułowa sprawia, że instalację można w prosty sposób rozszerzyć o kolejne stanowiska.
  • Prostota obsługi – kontenerowe myjnie samoobsługowe nie wymagają czasochłonnych zabiegów konserwacyjnych i są łatwe w eksploatacji.
  • Niskie koszty eksploatacji – jako doświadczony producent myjni bezdotykowych postawiliśmy sobie za cel zminimalizowanie kosztów utrzymania instalacji.
  • Bezpieczeństwo – oferujemy modułowe stanowiska myjące wyposażone w szereg zabezpieczeń przed aktami wandalizmu oraz włamaniem.
  • Zabezpieczenie płatności – na uwagę zasługują dodatkowe rozwiązania technologiczne chroniące przechowywaną w pomieszczeniu technicznym gotówkę.

Szereg wymiernych korzyści z inwestycji w myjnię kontenerową sprawia, że stanowi ona doskonały wybór w lokalizacjach o dużym natężeniu ruchu. Sprawdzi się również na terenie osiedli, przy galeriach handlowych oraz w sąsiedztwie stacji paliw.

Jak zbudować myjnię kontenerową?

Często pojawia się pytanie, jak zbudować myjnię kontenerową. Okazuje się, że wybudowanie i uruchomienie zautomatyzowanego stanowiska do mycia pojazdów w technologii modułowej jest bardzo proste. Firma Ehrle dostarcza kompletną konstrukcję, której montaż w docelowej lokalizacji zajmuje zwykle 1-2 dni. Do uruchomienia myjni bezdotykowej wystarczy zatem posiadanie odpowiedniego miejsca oraz uzyskanie pozwoleń.

Koszty myjni bezdotykowej kontenerowej

Istotnym z punktu widzenia zagadnieniem są koszty myjni bezdotykowej kontenerowej. Sam zakup i uruchomienie dwustanowiskowej myjni to inwestycja na poziomie ok. 200 tysięcy złotych. Zaletą wyboru technologii modułowej jest możliwość łatwej rozbudowy punktu mycia pojazdów w przyszłości. Jeżeli dysponujemy odpowiednią ilością miejsca, wystarczy skontaktować się w tej sprawie z naszym przedstawicielem.

Rodzaje konstrukcji myjni samochodowych

W Ehrle dostępnych jest 5 konstrukcji myjni kontenerowych:

Dlaczego warto zainwestować w kontenerową myjnię bezdotykową?

Z pewnością wiesz już, dlaczego warto zainwestować w kontenerową myjnię bezdotykową. Tego rodzaju inwestycja to przede wszystkim relatywnie szybkie wdrożenie i niskie koszty eksploatacji. Inwestor otrzymuje kompletny produkt, którego montaż odbywa się w ciągu 1-2 dni. Jeżeli jesteś zainteresowany inwestycją w samoobsługową myjnię kontenerową, skontaktuj się z naszym przedstawicielem!