ico-szm-01

System zasysania monet

Zabezpieczenie przeciwko wandalizmowi i kradzieży. Codzienne opróżnianie kasetek gotówkowych z paneli sterowania należy do przeszłości.

EHRLE nie daje złodziejom żadnych szans. Decydując się na bezpieczne stojące panele sterowania właściciel myjni może dodatkowo wyposażyć swoją myjnię w system zasysania monet – opcjonalne rozwiązanie możliwe do instalacji wyłącznie w przypadku myjni kontenerowych.

Monety są na bieżąco zasysane z paneli sterowania do sejfu znajdującego się w kontenerze technicznym. Można ustalić przedziały czasowe dla zasysania monet w oparciu o dotychczasowe    natężenie mycia i konieczność opróżniania kasetek na stanowiskach mycia. Właściciel myjni jest zatem dodatkowo zabezpieczony przed kradzieżą. Bilon i żetony za korzystanie myjni są bowiem od razu w sejfie.

Stojący panel sterowania z systemem zasysania monet.

Jednostka ssąca jest niewidoczna,  orurowanie w 100% ze stali nierdzewnej, urządzenie pracuje pod ciśnieniem 600 bar. Elementy systemu są tak zwymiarowane, iż nie ma najmniejszego ryzyka zakleszczenia lub zatkania rur przez monety lub żetony.

System to ogromne ułatwienie dla właściciela myjni. Może on pozwolić sobie na rzadsze odbiory gotówki, gdyż nie ma ryzyka przepełnienia się niewielkich zbiorników w panelach sterowania. Jego  gotówka jest całkowicie bezpieczna.

Co więcej właściciel myjni odbiera gotówkę z sejfu znajdującego się w kontenerze technicznym, będąc niewidocznym dla osób z trzecich, co jest niewątpliwie dużym atutem i zwiększa poczucie bezpieczeństwa podczas odbioru utargu z myjni.