Myjki ciśnieniowe z podgrzewaniem wody mobilne

Urządzenia EHRLE HD z podgrzewaniem wody gwarantują szybką i skuteczną walkę z zanieczyszczeniami oleistymi czy tłustymi, skrócą czas mycia dużych powierzchni. Połączenie wody gorącej z detergentem usunie brud szybciej i dokładniej. Pełna regulacja parametrów roboczych i wysoka sprawność cieplna modułów grzewczych sprawia, że można optymalnie dopasować technologię do wykonywanego zadania.

Mobilne myjki gorącowodne HDB do pracy w ciężkich warunkach w terenie, tam gdzie nie ma możliwości podłączenia maszyny do źródła prądu. Urządzenia wyposażono w profesjonalny silnik spalinowy. Dzięki wysokiej wydajności modułu grzewczego EHRLE uzyskano urządzenie do walki z twardym czy tłustym brudem w dużych ilościach.

Mobilne myjki EHRLE gorącowodne

Wysokiej klasy myjki gorącowodne mobilne marki Ehrle to cenione w branży konstrukcje. Przenośny sprzęt służy do szybkiego i skutecznego czyszczenia powierzchni – usuwania uporczywych zabrudzeń oraz tłustych i oleistych zanieczyszczeń w dowolnym miejscu.

Myjka ciśnieniowa z podgrzewaniem wody

Profesjonalne myjki ciśnieniowe na gorącą wodę to mobilne maszyny przeznaczone do pracy w trudnych warunkach terenowych. Specjalna konstrukcja sprawia, że urządzenie może być łatwe i szybko przetransportowane w dowolną lokalizację.

Wysokociśnieniowy osprzęt wraz z wydajnym silnikiem spalinowym pozwalają na uzyskanie silnego strumienia gorącej wody w kilka chwil. Maszyna dostępna w sklepie Ehrle umożliwi skuteczną walkę z zanieczyszczeniami.

Czytaj więcej

Myjka ciśnieniowa na ciepłą wodę – jakie ma zastosowania?

W naszym asortymencie znajdują się również urządzenia mogące pracować w trybie autonomicznym. Zastosowanie myjki ciśnieniowej na gorącą wodę z agregatem pozwala na dokładne mycie wszędzie tam, gdzie nie można stosować napędów spalinowych.

Maszyna tego rodzaju może być stosowana na terenie hal produkcyjnych nieposiadających wentylacji oraz zakładów przetwórstwa warzyw i owoców lub nowoczesnych mleczarni.

Jakie zalety posiada profesjonalna myjka ciśnieniowa gorącowodna?

Dostępne w sklepie Ehrle mobilne maszyny do mycia powierzchni gorącą wodą pod wysokim ciśnieniem to urządzenia, których wybór gwarantuje szereg korzyści. Jakie zalety posiada profesjonalna myjka ciśnieniowa gorącowodna?

  • System szybkiego podgrzewania zimnej wody.
  • Bezawaryjny mechanizm wytwarzania wysokiego ciśnienia.
  • Funkcjonalny zbiornik buforowe ze zintegrowaną regulacją poziomu wody.
  • Wydajna pompa korbowodowa gwarantująca skuteczne i sprawne czyszczenie.
  • Odporna na uszkodzenia mechaniczne konstrukcja urządzenia.

Sprzęt charakteryzuje się ponadto obniżoną emisją spalin, a w przypadku maszyn z agregatem – zerowym śladem węglowym w trakcie pracy.

Jeżeli szukasz wydajnych i niezawodnych urządzeń myjących, wybierz myjki wysokociśnieniowe gorącowodne Ehrle!