ico-dd-01

Myjki wysokociśnieniowe dla domu i otoczenia

Tarasy, podjazdy, schody, ściany, ogrodzenia , meble ogrodowe – Myjki Wysokociśnieniowe EHRLE sprawią, że wszystko zalśni ponownie.
  • Prywatni użytkownicy (dom & ogród)
  • Czyszczenie budynków
Wybrane urządzenia (wszystkie urządzenia mobilne wystepują w wersji Standard oraz Premium, poza wybranymi)​

Dokładne i bezpieczne czyszczenie tarasu, mebli ogrodowych czy elewacji budynków to niejedyne zadania, jakie z powodzeniem realizują nasze myjki wysokociśnieniowe dla domu i otoczenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą myjek ciśnieniowych Ehrle.

Zastosowanie myjek ciśnieniowych w domu i ogrodzie

Wysoka wydajność i szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych sprawiają, że zastosowanie myjek ciśnieniowych w domu i ogrodzie jest bardzo szerokie.

  • Urządzenia wysokociśnieniowe umożliwiają skuteczne mycie pojazdów: samochodów osobowych, motocykli, rowerów oraz hulajnóg czy quadów.
  • Produkty doskonale sprawdzają się w zadaniach takich jak czyszczenie elewacji budynków – niezależnie od tego, czy są otynkowane, czy posiadają drewniane wykończenie.
  • Myjki wysokociśnieniowe dla domu marki Ehrle zapewniają również bardzo dobre efekty czyszczenia mebli ogrodowych oraz ogrodzenia posesji.

Dodajmy, że wysokiej klasy maszyny na wysokie ciśnienie umożliwiają również skuteczne czyszczenie tarasu oraz rozmaitych nawierzchni znajdujących się wokół domu i posesji.

Czyszczenie wysokociśnieniowe otoczenia domu

Profesjonalne myjki ciśnieniowe Ehrle to produkty, dzięki którym czyszczenie wysokociśnieniowe otoczenia domu staje się szybkie, łatwe i bezpieczne, a przede wszystkim dostępne dla każdego właściciela domu jednorodzinnego.

Czyszczenie tarasu

Przydomowy taras to miejsce spotkań, organizacji przyjęć, a w okresie letnim codziennych posiłków przy wspólnym stole. Intensywna eksploatacja jego powierzchni sprawia, że wymaga on szczególnej troski. Czyszczenie tarasu powinno odbywać się z użyciem bezpiecznych detergentów i metod wysokociśnieniowych z zastosowaniem myjek Ehrle.

Czyszczenie mebli ogrodowych

Stoły, krzesła czy leżaki w przydomowym ogrodzie są wykorzystywane przez cały rok. Zarówno intensywna eksploatacja, jak i zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu atmosferycznym sprawiają, że meble ogrodowe szybko się brudzą. Uporczywe osady można szybko i bezpiecznie wyczyścić korzystając z wysokiej klasy myjek wysokociśnieniowych.

Czyszczenie elewacji budynków

Podobnie jak meble ogrodowe, tak i ściany domów jednorodzinnych są narażone na powstawanie zabrudzeń wskutek zanieczyszczenia powietrza. Myjki ciśnieniowe Ehrle to urządzenia emitujące silny strumień cieczy, który pozwala na łatwe i bezpieczne mycie elewacji budynków bez potrzeby stawiania dedykowanego rusztowania.

Zalety myjek ciśnieniowych Ehrle

Szerokie zalety myjek ciśnieniowych Ehrle są powodem ich dużej popularności wśród osób prywatnych. Produkty zapewniają skuteczną walkę z uporczywymi zabrudzeniami, a jednocześnie gwarantują krótki czas mycia dużych powierzchni. Mobilne rozwiązania są łatwe w przemieszczaniu, a ich mocne pompy i silniki zapewniają niezawodną pracę.

Jeżeli szukasz zaufanego dostawcy myjek ciśnieniowych dla domu, wybierz Ehrle! Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym i zapytaj o dedykowaną ofertę wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących na zimną lub gorącą wodę.