ico-rol-01

Myjki wysokociśnieniowe dla rolnictwa

Czystość jest podstawowym warunkiem zdrowia, higieny i pracy w rolnictwie i hodowli zwierząt. Myjka EHRLE jest niezbędna przy wszelakich czynnościach w tej sferze.
  • Rolnictwo i leśnictwo
  • Wytwarzanie biogazów
Wybrane urządzenia wszystkie urządzenia mobilne wystepują w wersji Standard oraz Premium, poza wybranymi)​

Czystość jest podstawowym warunkiem zdrowia, higieny pracy w rolnictwie oraz sektorach pokrewnych. Myjki EHRLE coraz częściej stanowią podstawowe wyposażenie zarówno małych gospodarstw, jak i dużych farm. Dzięki nim zdecydowanie łatwiej jest zadbać o czystość i porządek.

Zastosowanie myjek wysokociśnieniowych do gospodarstwa rolnego

Myjki ciśnieniowe są urządzeniami myjącymi, które generują strumień wody pod dużym ciśnieniem. Ta właściwość sprzętu ma decydujące znaczenie dla skutecznego czyszczenia maszyn oraz budynków.

Odpowiednio dobrana myjka ciśnieniowa jest w stanie poradzić sobie z największymi zabrudzeniami bez konieczności używania dodatkowego sprzętu lub środków chemicznych. Myjki EHRLE służą między innymi do:

  • mycia maszyn rolniczych i ciągników,
  • odświeżenia budynków inwentarskich,
  • czyszczenia kostki brukowej,
  • mycia silosów oraz innych zbiorników.
Czytaj więcej

Zalety myjek wysokociśnieniowych

Zastosowanie myjek wysokociśnieniowych w rolnictwie i sektorach pokrewnych przynosi mnóstwo korzyści. Przede wszystkim pozwalają zadbać o właściwą higienę w gospodarstwie rolnym. Dzięki temu poprawia się dobrostan zwierząt i zmniejsza się ryzyko zachorowań.

Tego typu urządzenia pozwalają dokładnie oczyścić maszyny z wszelkich zabrudzeń, dzięki czemu nie dochodzi do korozji. Myjki są bardzo wydajne, dlatego zużywają mało wody i nie potrzebują chemicznych detergentów. Przekłada się to na duże oszczędności i poprawę dochodowości gospodarstwa rolnego. Myjki ciśnieniowe są również przyjazne dla środowiska oraz zwierząt hodowlanych.

Jaką myjkę ciśnieniową dla rolnictwa wybrać?

Firma EHRLE proponuje szeroki wybór myjek wysokociśnieniowych dla rolnictwa. Są to urządzenia bardzo wydajne, skuteczne oraz dostępne w bardzo konkurencyjnych cenach. Czym się kierować przy wyborze myjki?

Przede wszystkim należy dopasować myjkę ciśnieniową do indywidualnych potrzeb gospodarstwa rolnego. Kupując sprzęt, zwróć uwagę na takie parametry jak ciśnienie robocze, moc oraz przepływ wody.

Zapoznaj się z naszym katalogiem produktów i wybierz urządzenie odpowiadające Twoim potrzebom!