Niemiecka precyzja i jakość EHRLE

Przekazywana z pokolenia na pokolenia tradycja wykonania połączona ze świeżym spojrzeniem kolejnych spadkobierców podyktowanym zmieniającymi się trendami oraz możliwościami technologicznymi sprawiają, że opuszczające fabrykę EHRLE urządzenia są całkowicie precyzyjne i unikatowe.

Bawarskie zakłady w małym miasteczku Illertissen rozpoczęły swoją produkcję w 1961r. To właśnie tam tętni na co dzień całe serce firmy. Stamtąd również wychodzą transporty pełne produktów w przeróżne zakątki Europy i nie tylko.

Nieustannie wzrastajaca liczba zamówień sprawa, iż fabryka EHRLE nabiera coraz większych rozmiarów. Początkowy zakład produkcyjny wzbogacił się o dodatkową halę, w której codziennie z taśm schodzą kolejne systemy wysokociśnieniowe oraz myjnie samochodowe. W 2011r. została uruchomiana druga fabryka, przeznaczona wyłącznie pod produkcję myjni CarWash.

Rok 2014 to kolejny wielki krok naprzód – powstaje trzecia fabryka EHRLE. Ultranowoczesny budynek aktualnie wyposażany jest najbardziej zaawansowane technologicznie maszyny produkcyjne oraz systemy logistyczne.

Otwarcie trzeciej fabryki uczyniło EHRLE największym producentem myjni samoobsługowych w Europie.