Podnosimy ciśnienie na rynku!

Myjki wysokociśnieniowe EHRLE dopasowane do Twoich potrzeb! Zapraszamy do sprawdzenia promocyjnych cen na wybrane myjki wysokociśnieniowe EHRLE – oferta dostępna wyłącznie u naszych autoryzowanych dystrybutorów. Pełną listę dystrybutorów znajdziecie Państwo w zakładce kontakt. Zapraszamy również do zakupów w naszym sklepie firmowym tutaj.

Czytaj więcej »

Zostań Ambasadorem marki EHRLE

Szukasz urządzeń wysokociśnieniowych najwyższej jakości? Jesteś osobą kontaktową i otoczenie liczy się z Twoją opinią? Zostań AMBASADOREM marki EHRLE! Sprawdź jakie korzyści uzyskasz ze współpracy z nami.  Zapraszamy do współpracy prężnie działających przedsiębiorów / firmy budowlane / rolników! Dowiedz się więcej u lokalnego autoryzowanego dealera EHRLE – gwarantujemy, że warto 🙂 DOLNOŚLĄSKIE SERWIS SZYMANÓW ul.

Czytaj więcej »

Dołącz do autoryzowanych dystrybutorów EHRLE

Dołącz do grona autoryzowanych dystrybutorów EHRLE! Poszukujemy do współpracy dystrybutorów urządzeń wysokociśnieniowych oraz odkurzaczy profesjonalnych EHRLE. OFERUJEMY: atrakcyjne warunki handlowe wsparcie marketingowe rejonizację szkolenia Szczegóły oraz warunki współpracy pod nr telefonu: +48504044080 Zapraszamy do współpracy podmioty z całego kraju. 

Czytaj więcej »

Myjnie EHRLE w pogotowiu – dołącz się do akcji!

Zachowanie w czystości pojazdów ratunkowych jest teraz szczególnie ważne! Wszystkie zespoły ratownicze w Szczecinie od 30.03.2020 mogą BEZPŁATNIE umyć karetki na myjniach EHRLE przy ul. Południowej oraz ul. 1go Maja.  ———————————————————— Właścicieli myjni EHRLE zainteresowanych udziałem w akcji prosimy o kontakt z lokalnymi Stacjami Pogotowia Ratunkowego lub Centralą EHRLE. Dołącz do akcji! Wspomóż ratowników medycznych! Inicjatywa

Czytaj więcej »

Nowy termin XXVII Międzynarodowych Targów Stacja Paliw

Z przyjemnością zapraszamy do odwiedzenia XXVII Międzynarodowych Targów Stacja Paliw, które odbędą się w Hali EXPO w Warszawie w dniach 12-14 maja 2021. Z uwagi na panującą w Polsce epidemię, mając na względzie bepieczeństwo wystawców ora odwiedzających wydarzenie zostało przeniesione na rok kolejny. EHRLE po raz kolejny z dumą objęło tytuł PARTNERA TARGÓW. Nasza firma uczestniczy

Czytaj więcej »