ActivePower Pearl MicroPowder®

To unikatowy i jedyny w swoim rodzaju produkt, który został stworzony w oparciu o wyjątkową formułę aktywnych cząsteczek. To dzięki niemu możliwe jest pozbycie się uporczywego brudu z powierzchni pojazdów. Jest on ponadto całkowicie bezpieczny dla lakierów. Reakcja tysiąca „mikrogąbeczek” delikatnie masuje karoserię.

Dzięki specjalnej technologii oraz jakości komponentów mikroproszek EHRLE jest znacznie lżejszy i ma uzyskuje optymalną objętość. W ten sposób Inwestor otrzymuje de facto więcej proszku, który może starczyć na znacznie dłuższy okres czasu. Ponadto specjalnie przygotowany system precyzyjnego dozowania mikroproszku EHRLE Globoid zużywa do procesu mycia dokładnie taką ilość proszku, która jest potrzebna, bez konieczności rozmiękczania większej ilości i przetrzymywania jej do wizyty kolejnego użytkownika. Jedno opakowanie mikroproszku może wystarczyć nawet na 700 myć przy zachowaniu średniego czasu mycia oraz przy zaleconym przez EHRLE dozowaniu.

Charakterystyczną cechą mikroproszków EHRLE jest ich przyjemny unikalny zapach owoców egzotycznych, który towarzyszy wszystkim użytkownikom myjni podczas korzystania z programu pierwszego. Połączenie niezwykle skutecznej technologii oraz wyjątkowego aromatu czyni ten produkt bardzo atrakcyjnym.

Firma EHRLE produkuje pełną gamę mikroproszków zalecanych w zależności od oczekiwań i preferencji klienta, wymagań ekologicznych i możliwości finansowych. Szczegółowe dopasowanie środków chemicznych przeprowadzane jest przez specjalistę EHRLE indywidualnie przy współpracy z właścicielem myjni.

EHRLE ActivePower Pearl MicroPowder®