Odkurzacze profesjonalne EHRLE

Profesjonale odkurzacze stanowią nie tylko nieodzowny element każdego domu, ale również wielu innych miejsc w których znajdują swoje codzienne zastosowanie. 

EHRLE to doświadczony producent odkurzaczy profesjonalnych. Dzięki innowacyjnej technologii produkcji, doświadczeniu pracowników, a także doskonałej znajomości potrzeb klientów dostarczamy rozwiązania, które spełniają najwyższe wymagania inwestorów. W ofercie znajdują się m.in. odkurzacze do prania ekstrakcyjnego, które wyróżniają się uniwersalnością i sprawdzą się zarówno w hotelu czy biurze, jak i prywatnym domu. Posiadamy także odkurzacze typu „sucho/mokro” oraz urządzenia do zbierania wyłącznie suchych zanieczyszczeń. W zależności od zapotrzebowania, oferujemy modele o różnej mocy, w tym bardzo wydajne odkurzacze jednosilnikowe do mniejszych powierzchni, odkurzacze dwusilnikowe, oraz odkurzacze trzysilnikowe do najbardziej wymagających zadań. W ofercie EHRLE znajdą Państwo również bogaty asortyment akcesoriów do odkurzaczy profesjonalnych, do których obejrzenia serdecznie zapraszamy. 

Odkurzacze do prania ekstrakcyjnego

Odkurzacze tej serii to urządzenia wielofunkcyjne. Podstawowa ich cecha to możliwość wykonywania doskonałego czyszczenia dywanów czy wykładzin dywanowych w technologii ekstrakcyjnej. 

Oprócz tego odkurzacz ma możliwość zbierania zanieczyszczeń suchych oraz płynów i zanieczyszczeń mokrych. Dostępne modele cenione są zarówno przez użytkowników indywidualnych jak i przez firmy usługowe czy myjnie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odkurzaczy piorących EHRLE.

Typy urządzeń

Odkurzacze EHRLE do prania ekstrakcyjnego

Odkurzacze do mokrych i suchych zanieczyszczeń

Profesjonalna seria odkurzaczy typu „sucho / mokro” czyli przeznaczonych do zbierania suchych zanieczyszczeń albo cieczy i mokrego brudu. Wyposażone w profesjonalne silniki z turbiną 2-stopniową z oddzielnym przepływem powietrza:
  • chłodzącego silnik,
  • zasysanego przy odkurzaniu.
Ilość silników: od 1 do 3. Dostępne ze zbiornikami z tworzywa sztucznego: polipropylen lub wytrzymały polietylen lub zbiornikami ze stali INOX.
Odkurzacze do mokrych i suchych zanieczyszczeń

Odkurzacze do suchych zanieczyszczeń

W ofercie posiadamy doskonały odkurzacz CYKLON do usuwania wyłącznie suchych zanieczyszczeń z filtrem cyklonowym. Zastosowanie cyklonowego sposobu separcji brudu umożliwia długą pracę.

Oferta uzupełniona o podręczny odkurzacz na sucho typu JET DRY do bieżącego odkurzania w hotelu czy biurze. Wszystkie odkurzacze dostarczane z kompletem akcesoriów.

Odkurzacze do suchych zanieczyszczeń

Akcesoria do odkurzaczy

Do wszystkich modeli odkurzaczy przyporządkowane są właściwe im akcesoria stanowiące wyposażenie standardowe lub dodatkowe. Wśród szerokiej gamy akcesoriów można wybrać m.in. ssawy, rury, filtry, rękojeści oraz wiele innych.
Akcesoria EHRLE do myjni