Odkurzacze profesjonalne EHRLE

Profesjonale odkurzacze stanowią nie tylko nieodzowny element każdego gospodarstwa domowego, ale również wielu innych miejsc w których znajdują swoje codzienne zastosowanie.

EHRLE to doświadczony producent odkurzaczy profesjonalnych. Dzięki innowacyjnej technologii produkcji, doświadczeniu pracowników, a także doskonałej znajomości potrzeb klientów dostarczamy rozwiązania, które spełniają najwyższe wymagania inwestorów.

W naszej ofercie znajdują się m.in. odkurzacze do prania ekstrakcyjnego, które wyróżniają się uniwersalnością i sprawdzą się w hotelu, biurze oraz w prywatnym domu. Posiadamy także odkurzacze typu „sucho/mokro” oraz urządzenia do zbierania wyłącznie suchych zanieczyszczeń.

W zależności od zapotrzebowania, oferujemy modele o różnej mocy, w tym bardzo wydajne odkurzacze jednosilnikowe do mniejszych powierzchni, odkurzacze dwusilnikowe oraz odkurzacze trzysilnikowe do najbardziej wymagających zadań. W ofercie EHRLE znajdą Państwo również bogaty asortyment akcesoriów do odkurzaczy profesjonalnych, do których obejrzenia serdecznie zapraszamy.

Odkurzacze do prania ekstrakcyjnego

Odkurzacze tej serii to urządzenia wielofunkcyjne. Podstawowa ich cecha to możliwość wykonywania doskonałego czyszczenia dywanów czy wykładzin dywanowych w technologii ekstrakcyjnej.

Oprócz tego odkurzacz ma możliwość zbierania zanieczyszczeń suchych oraz płynów i zanieczyszczeń mokrych. Dostępne modele cenione są zarówno przez użytkowników indywidualnych jak i przez firmy usługowe czy myjnie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odkurzaczy piorących EHRLE.

Wysokiej klasy odkurzacze ekstrakcyjne są dedykowane do profesjonalnych zastosowań w praniu dywanów oraz wykładzin podłogowych. Urządzenia należące do tej kategorii sprawdzają się doskonale również w praniu tapicerki samochodowej oraz meblowej.

Typy urządzeń

Odkurzacze EHRLE do prania ekstrakcyjnego

Odkurzacze do mokrych i suchych zanieczyszczeń

Profesjonalna seria odkurzaczy typu „sucho/mokro” – czyli przeznaczonych do zbierania suchych zanieczyszczeń albo cieczy i mokrego brudu. Wyposażone w profesjonalne silniki z turbiną 2-stopniową z oddzielnym przepływem powietrza:
  • chłodzącego silnik,
  • zasysanego przy odkurzaniu.
Liczba silników: od 1 do 3. Dostępne ze zbiornikami z tworzywa sztucznego: polipropylen lub wytrzymały polietylen lub zbiornikami ze stali INOX. Innowacyjne odkurzacze przemysłowe do mokrych i suchych zanieczyszczeń umożliwiają skuteczne zbieranie zanieczyszczeń metodą odkurzania na mokro oraz odkurzania na sucho. Produkty firmy Ehrle są dedykowane do wielogodzinnej pracy i wyposażone w dodatkowy system chłodzenia typu by-pass.
Odkurzacze do mokrych i suchych zanieczyszczeń

Odkurzacze do suchych zanieczyszczeń

W ofercie posiadamy doskonały odkurzacz CYKLON do usuwania wyłącznie suchych zanieczyszczeń z filtrem cyklonowym. Zastosowanie cyklonowego sposobu separacji brudu umożliwia długą pracę.

Oferta została uzupełniona o podręczny odkurzacz na sucho typu JET DRY do bieżącego odkurzania w hotelu czy biurze. Wszystkie odkurzacze dostarczane są z kompletem akcesoriów.

Jednosilnikowe oraz trójsilnikowe odkurzacze przemysłowe do suchych zanieczyszczeń doskonale sprawdzają się w roli odkurzaczy do hoteli, biur oraz sklepów. Dołączone do nich wyposażenie dodatkowe pozwala na wydajną pracę zarówno na posadzkach twardych, jak i miękkich wykładzinach podłogowych.

Odkurzacze do suchych zanieczyszczeń

Akcesoria do odkurzaczy

Do wszystkich modeli odkurzaczy przyporządkowane są właściwe im akcesoria stanowiące wyposażenie standardowe lub dodatkowe. Z szerokiej gamy wyposażenia można wybrać m.in. ssawy, rury, filtry, rękojeści oraz wiele innych.

Profesjonale odkurzacze do biura i hotelu mogą być dodatkowo wyposażone w praktyczny wózek jezdny, umożliwiający wygodne przemieszczanie urządzenia. W naszym asortymencie można znaleźć również papierowe filtry do odkurzaczy, ssawki szczelinowe i trójkątne oraz węże czy szczotki okrągłe.

Akcesoria EHRLE do myjni

EHRLE – producent profesjonalnych odkurzaczy

Marka Ehrle to producent profesjonalnych odkurzaczy przemysłowych dedykowanych do najbardziej wymagających zastosowań. Nowatorskie urządzenia oferują wysoką moc i dużą wydajność pracy, przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów i świetnej mobilności.

Dostępne w naszym asortymencie odkurzacze są powszechnie wykorzystywane w hotelach, biurach, przemyśle oraz sklepach i lokalach usługowych. Pomagają w efektywnym usuwaniu zanieczyszczeń z powierzchni podłóg oraz dywanów czy tapicerek.

Odkurzacze profesjonalne do hotelu

Profesjonalne odkurzacze do hotelu to produkty dedykowane do zastosowań w obiektach noclegowych i hotelowych. Urządzenia pomagają w utrzymaniu czystości pokoi hotelowych, apartamentów oraz części wspólnych hotelu – korytarzy, restauracji, strefy SPA czy sali bankietowej. Wyposażone w silniki o dużej mocy odkurzacze profesjonalne pomagają w szybkim sprzątaniu apartamentów i pokoi hotelowych przed przyjazdem gości.

Profesjonalne odkurzacze do biura

Przemysłowe odkurzacze do biura sprawdzają się doskonale w zastosowaniach biurowych, utrzymaniu porządku w salach konferencyjnych czy przestrzeniach coworkingowych. Produkty posiadają głowice z ergonomiczną rączką, która podnosi komfort użytkowania sprzętu. Dodatkowy uchwyt na kabel zapobiega ryzyku zaplątania się przewodu zasilającego, poprawiając wygodę i bezpieczeństwo prac porządkowych.

Odkurzacze EHRLE do prania ekstrakcyjnego

Odkurzacze do zastosowań przemysłowych

Wysokiej klasy odkurzacze do zastosowań przemysłowych pomagają w utrzymaniu czystości w halach magazynowych, zakładach produkcyjnych czy warsztatach mechanicznych. Ze względu na swoją doskonałą wydajność i odporność na wysoki poziom zapylenia są również niezastąpione w pracach porządkowych po remoncie. Objęte wieloletnią gwarancją odkurzacze przemysłowe cieszą się uznaniem wśród specjalistów z całej Polski.

Profesjonalne odkurzacze marki Ehrle

Profesjonalne odkurzacze przemysłowe dostępne w naszym asortymencie wyróżniają się szeregiem praktycznych funkcji oraz cech użytkowych. Wysokiej jakości produkty zostały zbudowane z użyciem solidnych i trwałych materiałów, takich jak stal chromowana czy polipropylen. W zależności od potrzeb użytkownicy mają możliwość wyboru dodatkowych akcesoriów do odkurzaczy – filtrów, uchwytów, specjalnych ssawek czy rur.

Firma Ehrle to doświadczony producent myjek ciśnieniowych, kompletnych myjni samochodowych oraz profesjonalnych urządzeń do utrzymania czystości. Odkurzacze do hoteli, biur czy zakładów przemysłowych dostępne w naszym asortymencie są cenione przez ekspertów za doskonałą wydajność i długą żywotność, którą potwierdza wieloletnia gwarancja. Z naszych produktów korzystają odbiorcy profesjonalni na całym świecie.