ico-san-01

Myjki wysokociśnieniowe do zastosowań sanitarnych i spożywczych

Bezwzględnej czystości wymagają sklepy mięsne, rzeźnie i obiekty sanitarne.
  • Sklepy mięsne i rzeźnie
  • Urządzenia sanitarne
  • Rury, ścieki, usługi komunalne
Wybrane urządzenia (wszystkie urządzenia mobilne wystepują w wersji Standard oraz Premium, poza wybranymi)​

Myjki ciśnieniowe do zastosowań sanitarnych i spożywczych

Nowoczesne myjki ciśnieniowe do zastosowań sanitarnych i spożywczych marki Ehrle to produkty, które pomagają w utrzymaniu perfekcyjnej czystości w sklepach, rzeźniach czy obiektach sanitarnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą myjek wysokociśnieniowych.

Zastosowanie myjek ciśnieniowych w przemyśle sanitarnym

Wysoka wydajność i możliwość wyboru spośród szerokiego asortymentu maszyn mobilnych i stacjonarnych sprawia, że zastosowanie myjek ciśnieniowych w przemyśle sanitarnym jest coraz szersze.

Myjki do sklepu mięsnego czy rzeźni znajdują wykorzystanie również w pracach związanych z utrzymaniem czystości rur i kanalizacji. Myjki wysokociśnieniowe do zastosowań sanitarnych i spożywczych marki Ehrle są objęte gwarancją producenta.

Jakie modele myjek sprawdzą się w sklepach mięsnych i rzeźniach?

Użytkownicy zainteresowani naszą ofertą często pytają, jakie modele myjek sprawdzą się w sklepach mięsnych i rzeźniach? Na uwagę zasługują szczególnie urządzenia mobilne gorącowodne, które zapewniają łatwe przemieszczanie myjki i efektywną dezynfekcję z użyciem detergentów rozprowadzonych pod dużym ciśnieniem. Myjki do rzeźni powinny umożliwiać także precyzyjne dozowanie chemii po stronie układu wysokociśnieniowego.

Czytaj więcej

Profesjonalne czyszczenie rur, ścieków i kanalizacji

Innowacyjne myjki wysokociśnieniowe Ehrle gwarantują profesjonalne czyszczenie rur, ścieków i kanalizacji. W zależności od potrzeb użytkownicy mają możliwość wyboru urządzeń na zimną oraz na gorącą wodę. Sprzęt może współpracować z bębnem na wąż, dzięki któremu możliwa jest penetracja rurociągów na długości nawet kilkudziesięciu metrów.

Zalety myjek wysokociśnieniowych Ehrle

Niepodważalne zalety myjek wysokociśnieniowych Ehrle sprawiają, że znajdują one zastosowanie w szeregu prac w przemyśle sanitarnym i spożywczym. Posiadają zawory dozujące chemię z mosiężną głowicą oraz specjalny system TSS, dzięki któremu mechanizmy hydrauliczne są chronione przed przeciążeniami elektrycznymi.

Jeżeli szukasz profesjonalnego dostawcy myjek ciśnieniowych do zastosowań sanitarnych i spożywczych, skorzystaj z oferty Ehrle. Nasi przedstawiciele pomogą Ci w doborze urządzenia do mycia pod wysokim ciśnieniem dopasowanego do Twoich potrzeb.