Myjki ciśnieniowe

Myjki wysokociśnieniowe - zastosowanie

Myjki wysokociśnieniowe - rodzaje

Mycie elewacji  budynków, karoserii pojazdów osobowych i motocykli czy dróg z kostki brukowej to zadania, w których doskonale sprawdzają się profesjonalne myjki gorącowodne mobilne. Przenośne maszyny ciśnieniowe znajdziesz w asortymencie sklepu Ehrle.pl.

Myjka sprawdzi się niezależnie od tego, czy chcemy czyścić samochód, elewację domu, czy zabrudzenia mebli ogrodowych lub większych powierzchni.

Myjka wysokociśnieniowa pozwala uzyskać silny strumień wody, dzięki któremu możliwe jest usuwanie najbardziej uporczywych zanieczyszczeń. Dodatkowa lanca teleskopowa o zmiennej długości umożliwia wygodną pracę nawet w trakcie wielogodzinnego czyszczenia obiektów wielkopowierzchniowych.

Jak wybrać myjki wysokociśnieniowe?

Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni pod wysokim ciśnieniem są powszechnie stosowane w użytku prywatnym oraz profesjonalnym. Poszczególne maszyny różnią się specyficznymi parametrami technicznymi oraz cechami użytkowymi. Jak wybrać myjki wysokociśnieniowe? Na co zwrócić szczególną uwagę?

  • Mobilność – na rynku są dostępne rozwiązania przeznaczone zarówno do użytku stacjonarnego, jak i mobilnego. Ciśnieniowe myjki stacjonarne są dedykowane do zastosowań na samoobsługowych myjniach bezdotykowych. Z kolei maszyny mobilne znajdują wykorzystanie w przypadku obiektów wielkopowierzchniowych lub czyszczenia powierzchni na terenie domów jednorodzinnych.
  • Zimnowodne i gorącowodne – w asortymencie sklepu Ehrle.pl można znaleźć zarówno myjki wysokociśnieniowe na zimną wodę, jak i na gorącą wodę. Pierwsze z nich są przeznaczone do rozprowadzania środków dezynfekcyjnych, np. podczas mycia maszyn rolniczych, pojazdów do przewozu zwierząt czy obiektów rolniczych. Myjki gorącowodne to klasyczne urządzenia do czyszczenia powierzchni oraz elewacji.
  • Dostępne funkcje – wysokociśnieniowy osprzęt myjący Ehrle cechuje się wieloma funkcjonalnościami. Warto zwrócić uwagę m.in. na obecność dużego zbiornika na wodę. Im większy pojemnik, tym rzadziej będzie trzeba uzupełniać wodę lub płyn z detergentem. Istotnym aspektem myjek wysokociśnieniowych jest też płynna regulacji ciśnienia oraz wydatku dzięki zaworowi regulacyjnemu.

Profesjonalny sprzęt marki Ehrle to wysokiej klasy konstrukcje odporne na uszkodzenia mechaniczne. Każda myjka wysokociśnieniowa jest zbudowana z użyciem materiałów niepodatnych na rozwój korozji. Wśród nich warto wymienić podwozia ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo w maszynach mobilnych zimnowodnych.

Czytaj więcej

Profesjonalna myjka ciśnieniowa dla firmy

W naszym sklepie użytkownicy mogą znaleźć urządzenia do mycia powierzchni oraz zadań związanych z dezynfekcją do zastosowań komercyjnych, rolniczych i przemysłowych.

Profesjonalna myjka ciśnieniowa dla firmy powinna charakteryzować się niezawodną pracą i dużą wydajnością mycia. Produkty marki Ehrle są wyposażone w wysokiej klasy silniki spalinowe oraz napędy elektryczne, które gwarantują doskonałe efekty czyszczenia.

Cztery typy myjek wysokociśnieniowych

Na rynku można spotkać ciśnieniowe maszyny myjące, które różnią się rozmaitymi parametrami oraz specyfiką zastosowania. Wyróżniamy cztery typy myjek wysokociśnieniowych.

  • Mobilne myjki zimnowodne,
  • Mobilne myjki gorącowodne,
  • Myjki stacjonarne zimnowodne,
  • Myjki stacjonarne gorącowodne.

Każda z kategorii produktów jest przeznaczona do innych zadań – użytku na myjniach samoobsługowych albo mobilnej eksploatacji w zastosowaniach profesjonalnych.

Mobilne myjki zimnowodne

Innowacyjne mobilne myjki zimnowodne marki Ehrle to maszyny dedykowane do prac terenowych, wymagających dużej wydajności i efektywności czyszczenia. Profesjonalny sprzęt sprawdza się w zadaniach związanych z rozprowadzaniem detergentów mieszanych z zimną wodą.

W szczególności polecamy go do dezynfekcji powierzchni w rolnictwie. Urządzenia wytwarzają wysokie ciśnienie na poziomie do 280 bar oraz tłoczą z wydajnością 1800 l/h.

Mobilne myjki gorącowodne

Oferta naszej firmy to również funkcjonalne mobilne myjki gorącowodne. Produkty należące do tej kategorii są wyposażone w ergonomiczną dyszę oraz wydajną pompę, co pozwala na wygodne i szybkie usuwanie uporczywych zabrudzeń z rozmaitych powierzchni.

Przenośny sprzęt ciśnieniowy jest przeznaczony do pracy w ciężkich warunkach terenowych. Modele z agregatem mogą pracować autonomicznie – bez podłączenia do źródła prądu.

Myjki stacjonarne zimnowodne

Asortyment sklepu internetowego Ehrle.pl to także profesjonalne myjki stacjonarne zimnowodne. Urządzenia znajdują zastosowanie na terenie bezobsługowych myjni samochodowych oraz przy stanowiskach myjących w zakładach przemysłowych. Doskonale sprawdzają się w przemyśle spożywczym oraz chemicznym. Jednostka centralna systemu jest odporna na wysokie temperatury pracy i nie emituje żadnych spalin.

Myjki stacjonarne gorącowodne

Ostatnią kategorią produktową, na którą warto zwrócić uwagę, są myjki stacjonarne gorącowodne. Wysokociśnieniowe urządzenia myjące na gorącą wodę są napędzane dzięki elektrycznemu bojlerowi grzewczemu albo gazowemu mechanizmowi olejowemu. Posiadają system kontroli i sterowania Ehrle Etronic 2, który doskonale sprawdza się na stanowiskach myjących samoobsługowych myjni bezdotykowych dla pojazdów osobowych i ciężarowych.

Szeroki asortyment naszego sklepu internetowego to miejsce, gdzie użytkownicy znajdą urządzenia myjące dopasowane do swoich potrzeb. Jeżeli szukasz niezawodnych i wydajnych myjek wysokociśnieniowych, skorzystaj z oferty urządzeń marki Ehrle!

Sprzedaż – bezpłatna infolinia: 0 801 000 455