Myjnia tunelowa dla aut osobowych

Cechy charakterystyczne myjni Tunelowych Ehrle powered by Ceccato to solidna i wytrzymała konstrukcja, nowoczesna technologia i design, elastyczność oraz modułowość. Ponadto niskie zużycie energii oraz bardzo niskie koszty eksploatacji (najniższe na rynku) zapewniają inwestorowi bardzo wysoką opłacalność biznesu myjniowego. Model Hercules charakteryzuje się wydajnością na poziomie 60 – 90 aut na godzinę natomiast model Minimax dzięki swojej niespotykanej dotąd kompaktowości jest idealną alternatywą dla myjni portalowej w sytuacji gdzie liczy się przestrzeń oraz wydajność, która wynosi do 30 aut na godzinę.

Modele myjni tunelowych:

  • Hercules
  • Minimax

Aby indywidualnie skonfigurować wybrane modele zapraszamy do kontaktu.

Myjnia tunelowa samochodowa dla aut osobowych

Innowacyjna myjnia tunelowa samochodowa dla aut osobowych stanowi najbardziej wydajne rozwiązanie w zakresie automatycznego procesu mycia pojazdów. Specjalna technologia sprawia, że kierowca może dokładnie umyć auto, bez potrzeby ręcznego mycia.

Cechy charakterystyczne myjni tunelowych Ehrle powered by Ceccato to solidna i wytrzymała konstrukcja, nowoczesna technologia i design, elastyczność oraz modułowość. Ponadto niskie zużycie energii oraz bardzo niskie koszty eksploatacji (najniższe na rynku) zapewniają inwestorowi bardzo wysoką opłacalność biznesu myjniowego.

Model Hercules charakteryzuje się wydajnością na poziomie 60-90 aut na godzinę, natomiast model Minimax, dzięki swojej niespotykanej dotąd kompaktowości, jest idealną alternatywą dla myjni portalowej w sytuacji, gdzie liczy się przestrzeń oraz wydajność, która wynosi do 30 aut na godzinę.

Modele myjni tunelowych:

  • Hercules – zapewnia dużą wydajność i szybkość mycia (nawet 90 aut/h!),
  • Minimax – kompaktowa konstrukcja o ponadprzeciętnej efektywności.

Najnowocześniejszy system myjący zaimplementowany w myjniach tunelowych Ehrle sprawił, że cykl mycia trwa zaledwie ok. 60 sekund. Jednocześnie jakość mycia i pielęgnacji elementów pozostaje na wysokim poziomie, dając spektakularny efekt czystości.

Co to jest automatyczna myjnia tunelowa?

Profesjonalna automatyczna myjnia tunelowa to specjalny rodzaj maszyny myjąco-suszącej, w której znajduje się specjalny pas, po którym transportowany jest samochód.

Zespół pasa transmisyjnego oraz fotokomórek na bieżąco nadzoruje proces mycia, kontrolując ustawienie szczotek bocznych i szczotek pionowych. Kierowca nie musi samodzielnie przejeżdżać przez tunel – robi to za niego transporter, przeprowadzając auto przez cały proces mycia.

Każda zamontowana fotokomórka przesyła sygnał do komputera, który steruje szczotkami oraz natryskiem płynu myjącego. Dzięki temu zaawansowany system na bieżąco śledzi kontur pojazdu, docierając nawet w trudno dostępne miejsca.

Specjalnie dopasowana chemia Ehrle już na etapie mycia wstępnego pozwala na dokładne oczyszczenie karoserii i usunięcie większości widocznych zabrudzeń. Kolejne etapy doprowadzają auto do perfekcji!

Jak działa myjnia tunelowa?

Schemat działania samochodowej myjni tunelowej jest bardzo prosty i niezwykle skuteczny. Kierowca wjeżdża do wnętrza obiektu i ustawia swój pojazd w określonej pozycji. Proces myjący zaczyna się od mycia wstępnego preparatem zmiękczającym najtrudniejsze do usunięcia zabrudzenia.

W kolejnych krokach auto jest przesuwane za pomocą transportera do strefy mycia aktywną pianą, woskowania czy nabłyszczania.

Dlaczego warto inwestować w tunelową myjnię samochodową?

Każdy kierowca myje swój samochód średnio raz w tygodniu. Wielu właścicieli pojazdów to osoby zapracowane, które chętnie skorzystają z myjni automatycznej, by zyskać czas dla siebie i rodziny. Dlaczego jeszcze warto inwestować w tunelową myjnię samochodową?

  • Automatyka procesu – zautomatyzowany przebieg mycia, wspierany zaawansowaną elektroniką i czujnikami foto sprawia, że szczotki dopasowują się do konturu pojazdu. Mycie jest w pełni bezpieczne i dokładne, a efekty spektakularne.
  • Niskie koszty – innowacyjny system automatycznej myjni tunelowej sprawia, że nie musisz zatrudniać całego zespołu do obsługi obiektu. Twoi pracownicy mogą jednocześnie realizować sprzedaż w sklepie czy na stacji benzynowej.
  • Duża przepustowość – najbardziej wydajne modele myjni automatycznych pozwalają na umycie nawet 90 aut w ciągu zaledwie jednej godziny! Oznacza to, iż zachowując wysoką jakość mycia, doprowadzamy pojazd do świeżości w zaledwie 40 sekund.
  • Precyzyjne mycie – zaimplementowane foto czujniki, w połączeniu ze specjalną centralą sterującą myjnią automatyczną, dbają o to, by dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca. System jednocześnie gwarantuje wysoką przepustowość godzinową.
  • Atrakcyjność wizualna – nowoczesny wygląd, automatyzacja na miarę XXI wieku czy innowacyjne i energooszczędne oświetlenie LED – to wszystko sprawia, że kierowca korzystający z myjni ma wrażenie korzystania z najnowszej technologii.

W szczególnych przypadkach istnieje możliwość zbudowania myjni półautomatycznej, gdzie elementem procesu jest wykwalifikowany pracownik. Na jednym z etapów pracownik ręcznie myje najtrudniej dostępne miejsca, a w razie potrzeby nakłada powłokę hydrofobową.

Ile kosztuje myjnia tunelowa?

Myjnie tunelowe marki Ehrle to konstrukcje dopasowywanie do potrzeb inwestycji i wymagań odbiorcy. Jeżeli chcesz poznać wycenę, skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Pomożemy Ci wybudować myjnię, dzięki której osiągniesz sukces!