ico-mp-01

Mycie wstępne miękką pianą

Pistoletem pianowym lub szczotką pianową

Mycie wstępne miękką pianą

Aby osiągnąć optymalny efekt mycia, pojazd jest wstępnie spryskany wysoce skutecznym aktywnym koncentratem piany. EHRLE oferuje tutaj różne wysokowydajne produkty, które różnią się od siebie silą mycia oraz zapachami. W zależności od potrzeb lub preferencji oferujemy odpowiednią, miękką, aktywna pianę.

Technologia

W przypadku wybrania programu aktywnej piany, wydajność wody w lancy myjącej zmniejsza się o 70%, a precyzyjnie ustawiony koncentrat piany jest wytwarzany w proporcji mieszania wynoszącej 1,0-2,5%.

Aplikacja ta jest niezwykle ekonomiczna i zapobiega powstawaniu zbyt dużych ilości piany na pojeździe. Klient myjni może spryskać swój pojazd miękką pianą dookoła pojazdu bez  obaw i bez trudu, szczególnie w tych miejscach , gdzie występują uporczywe zabrudzenia.

Aktywna piana EHRLE nie daje żadnych szans zabrudzeniom i zapewnia nieznany wcześniej efekt mycia oraz doskonały efekt wizualny piany przy naj­ mniejszym dozowaniu i niewielkim zużyciu wody.

Dzięki zastosowaniu miękkiej piany aktywnej klient wydłuża czas mycia średnio o 30%, uzyskuje nieskazitelną czystość, a właściciel myjni osiąga wyższe obroty.

Lanca Pianowa

Aktywny środek pianotwórczy z precyzyjnie dozowaną ilością piany aktywnej jest podawany do lancy za pomocą oddzielnego systemu wysokociśnieniowego. Zgodnie z prawem Bernoulliego, dynamiczny spadek ciśnienia powstaje przez wysokociśnieniowy pistolet przełączający oraz wtryskiwacz powietrza, który znajduje się poniżej ciśnienia atmosferycznego i w ten sposób zasysa powietrze i miesza je z aktywnym środkiem pianotwórczym. Im większa ilość powietrza, tym efektywniejsze tworzenie się piany dzięki czemu system piany aktywnej EHRLE zapewnia ogromną wydajność i odporność eksploatacyjną. Dodatkowo, komora wibrująca zapewnia doskonalą konsystencję piany. System ten ma bardzo prostą konstrukcję i nie posiada żadnych ruchomych części, co sprawia, że technologia ta jest szczególnie wytrzymała i nie wymaga konserwacji .

Szczotka Pianowa

Niezależnie od tego, w jaki sposób klienci chcą korzystać z programu aktywnej piany, właściciel myjni może wybrać pomiędzy lancą a szczotką. Niezależnie od wybranej wersji, bezdotykowo lub za pomocą szczotki do mycia, system piany aktywnej EHRLE tworzy nie­ spotykany dotąd efekt wizualny i zapewnia przyjemny zapach na stanowisku mycia, jednocześnie zmniejszając zużycie środka chemicznego oraz wody. System generuje dodatkowy obrót podczas mycia. Właściciel myjni zyskuje nowych klientów poprzez zwiększenie atrakcyjności oferty przy zagwarantowaniu niskiej ceny w porównaniu z konkurencyjnymi, dostępnymi na rynku systemami pianowymi.