ico-ecm-01

Condition-Monitoring oraz EHRLE App

Monitorowanie, kontrola i ocena ekonomiczna pracy myjni z pomocą EHRLE-App

ConditionMonitoring (CM1) – wersja podstawowa

W tej wersji myjnia nie jest przystosowana do zdalnego dostępu przez internet. Wszystkie parametry pracy i dane ekonomiczne można odczytać tylko bezpośrednio z panelu sterowania umieszczonego w myjni. Dostęp po przez 7-calowy panel dotykowy. Menu programu jest podzielone na zakładki:

– Systemy 
– Ustawienia
– Finanse
– Parametry
– Oprogramowanie
– Serwis

ConditionMonitoring (CM1) – z dostępem przez internet

Ma wszystkie funkcje podstawowe oraz jest wyposażona w modem który po podłączeniu do internetu pozwala na zdalny dostęp do myjni. Możliwe jest połączenie bezprzewodowe lub poprzez sieć LAN. Dostęp do myjni poprzez Yirtual Network Computing” z komputerów klasy PC lub urządzeń mobilnych (smartfon, tablet) lub za pomocą aplikacji EHRLE RemoteApp.

ico-ecm-01

Condition-Monitoring 2+

Personalizacja i rozszerzona ochrona hasłem z możliwością oceny poszczególnych metod płatności i systemu płatności wraz z historią obrotów.

ConditionMonitoring 2 (CM2) – wersja rozszerzona 

Jest to wersja opcjonalna wyposażona w dodatkowe czujniki oraz większy 12-calowy panel dotykowy. Ma wszystkie funkcje CM1, jest wyposażona w modem do zdalnego dostępu do myjni. Dodatkowo wyposażona w czujniki pozwalające kontrolować więcej parametrów pracy myjni. System CM2 dodatkowo monitoruje również następujące parametry:

– Ciśnienie wody sieciowej
– Ciśnienie środka myjącego
– Ciśnienie wody zdemineralizowanej
– Ciśnienie w systemie przeciwzamrożeniowym

Dodatkowe czujniki monitorują kluczowe dla działania myjni parametry ciśnienia wody. Wszystkie stany awaryjne gdzie ciśnienie spada poniżej wymaganego minimum są odnotowywane i zapisywane na liście błędów z podaniem daty i godziny. Stanowi to cenne informacje zarówno dla właściciela myjni jak i dla obsługi serwisowej.