Myjnie automatyczne

Innowacyjne myjnie automatyczne Ehrle to zautomatyzowane konstrukcje wyposażone w zaawansowane programy mycia pojazdów. Oferowane przez nas produkty zapewniają wydajne i dokładne usuwanie zabrudzeń z aut, autobusów i samochodów ciężarowych.

Systematyczne czyszczenie karoserii pojazdów prywatnych, jak i flotowych wymaga częstych wizyt na myjce samochodowej. Użytkownicy korzystający z takiej myjni oczekują efektywnego usuwania zanieczyszczeń, bez ryzyka, że szczotki zniszczą lakier. Właśnie dlatego firma Ehrle opracowała innowacyjne myjnie portalowe oraz stacje myjące dla rozmaitych pojazdów, które skanują kontur samochodu i dozują chemię z myślą o najwyższej jakości pracy.

Inwestorzy rozważający budowę i uruchomienie biznesu, jakim jest nowoczesna myjnia automatyczna, poszukują rozwiązań maksymalnie zautomatyzowanych i bezobsługowych. Istotna jest również dokładność pracy – każde uszkodzenie lakieru determinuje straty finansowe właściciela i obniża ocenę myjni. Decydując się na współpracę z Ehrle, inwestor ma pewność, że mycie pojazdów będzie przebiegało z absolutną precyzją.

Myjnie portalowe dla aut osobowych i małych pojazdów użytkowych

Profesjonalne myjnie portalowe dla aut osobowych i małych pojazdów użytkowych to systemy o nowoczesnym wzornictwie, zaprojektowane z myślą o najwyższej jakości i dokładności procesu mycia. Zaimplementowane algorytmy skanowania konturu samochodu oraz dozowania chemii wraz z dmuchawami i autorskim systemem TSD sprawiają, że praktycznie wyeliminowano ryzyko zarysowania czy uszkodzenia lakieru.

Zaprojektowane przez nas samoobsługowe myjnie portalowe charakteryzują się wysoką precyzją mycia i wydajnością pracy (nawet 20 aut na godzinę). Jednocześnie znacznie obniżono bieżące koszty eksploatacji i konserwacji. Dzięki temu myjki stanowią doskonały wybór dla osób planujących inwestycję w automatyczne stanowisko myjące, które stanowi realną alternatywę dla usług droższych myjni ręcznych.

Czytaj dalej

Myjnie automatyczne tunelowe dla aut osobowych

Nowatorskie automatyczne myjnie tunelowe dla aut osobowych to sprawdzone konstrukcje, które charakteryzują się nowoczesnym designem i solidnym wykonaniem. Modułowa budowa sprawia, że stanowisko można dopasować do warunków i rozmiarów terenu dostępnych w danej lokalizacji. Modele Hercules oraz Minimax to tunelowe stacje myjące, które mogą obsłużyć do 90 aut na godzinę. Istnieje możliwość ich indywidualnej konfiguracji.

Bardzo niskie koszty zużycia energii elektrycznej oraz bieżącej eksploatacji to kolejne zalety, jakimi charakteryzują się automatyczne myjnie tunelowe dla pojazdów osobowych. Wspomniane aspekty sprawiają, iż zautomatyzowane systemy myjące Minimax i Hercules stanowią doskonały wybór dla osób chcących zainwestować pieniądze w dynamicznie rozwijającą się gałąź biznesu, jaką jest pielęgnacja samochodów.

Myjnie dla aut ciężarowych i autokarów

Niezawodne myjnie dla ciężarówek i autokarów stanowią kolejną cenioną przez ekspertów linię produktów marki Ehrle. Systemy są dedykowane do profesjonalnych zastosowań w firmach posiadających własną flotę ciężarówek i TIRów. Stanowią też doskonały wybór dla inwestorów, którzy chcą dotrzeć ze swoją ofertą zarówno do kierowców pojazdów osobowych, jak i ciężarowych czy właścicieli busów i autobusów.

Oferowane przez nas produkty dla dużych pojazdów są wyposażone w specjalnie zaprojektowane szczotki, które doskonale usuwają brud. System może również automatycznie nałożyć wosk na karoserię auta ciężarowego. W ten sposób myjnie dla ciężarówek i autobusów mogą realizować kompletny proces konserwacji oraz pielęgnacji samochodu, bez potrzeby korzystania z usług myjni ręcznej.

Myjnie dla taboru kolejowego i pojazdów szynowych

Specjalistyczne myjnie dla taboru kolejowego i pojazdów szynowych to produkty dedykowane do mycia lokomotyw, pociągów, szynobusów oraz wagonów i elektrycznych zespołów trakcyjnych. Są przeznaczone do pielęgnacji i konserwacji zarówno taboru kolejowego naziemnego, jak i podziemnego. Doskonale realizują zadania związane z czyszczeniem składów tramwajowych oraz wagonów metra.

Inżynierowie Ehrle projektują uznane w branży myjnie dla taboru kolejowego i pojazdów szynowych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami projektowymi. Wiemy, jak ważne jest dopasowanie tego rodzaju systemu do specyficznych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych oraz instytucjonalnych, gwarantując indywidualne podejście przez cały proces wdrażania.

Myjnie dla pojazdów specjalnych i militarnych

Zaawansowane technologicznie myjnie dla pojazdów specjalnych i militarnych wyróżniają się niezawodnym działaniem i możliwością wydajnej pracy nawet przy intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach przemysłowych. Instalacje myjniowe są dedykowane dla pojazdów specjalnych, wywrotek, ładowarek, koparek, koparko-ładowarek, a także wszelkiego rodzaju maszyn militarnych – samochodów terenowych, ciężarówek na BWP i czołgów.

Dostarczane przez Ehrle myjnie dla samochodów specjalnych i militarnych oraz maszyn przemysłowych są projektowane i produkowane wyłącznie na zamówienie. Nasi inżynierowie dbają o to, by każda zaawansowana realizacja automatycznej stacji myjącej dla przemysłu, budownictwa, górnictwa lub wojska była prowadzona w ścisłej komunikacji z klientem. Gwarantujemy zachowanie najwyższych standardów jakości.

Jak korzystać z myjni samochodowej automatycznej?

Warto wspomnieć o jeszcze jednej ważnej kwestii – jak korzystać z myjni samochodowej automatycznej? Okazuje się, że niewielu inwestorów oraz użytkowników ma świadomość, jak prawidłowo myć auto na stanowisku samoobsługowym. Przede wszystkim należy pamiętać, by kontur myjni nie kolidował z wystającymi elementami (np. anteną czy lusterkiem). Podczas mycia silnik powinien być wyłączony, a sam kierowca musi opuścić pojazd.

Jeżeli jesteś zainteresowany inwestycją w nowoczesną myjnię samochodową, skontaktuj się z przedstawicielem Ehrle! Pomożemy Ci w doborze technologii, dzięki której zmaksymalizujesz zysk z inwestycji.

Sprzedaż – bezpłatna infolinia: 0 801 000 455