Myjka ciśnieniowa na gorącą wodę

EHRLE to ekspert w dziedzinie wysokociśnieniowych systemów czyszczących z podgrzewaniem wody. Obecnie dostarczamy na rynek urządzenia z olejowym, gazowym lub elektrycznym bojlerem grzewczym. Dzięki temu możemy zaspokoić oczekiwania wielu klientów. Profesjonalna konstrukcja maszyny bazuje na module ze stali galwanizowanej malowanej proszkowo albo z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Podzespoły i nastawy regulacyjne są zamknięte wewnątrz, zabezpieczone przed niepowołanym dostępem. Obsługa ma dostęp jedynie do włączników programów:
  • mycie wodą zimną
  • mycie wodą gorącą
  • mycie detergentem.
Urządzenia wyposażono w system kontroli i sterowania EHRLE Etronic 2.
Stacjonarne myjki EHRLE gorącowodne

Profesjonalna myjka ciśnieniowa na gorącą wodę to niezbędny urządzenie myjące w każdej myjni samochodowej – zarówno obsługowej, jak i bezobsługowej. W ofercie Ehrle właściciele myjni bezdotykowych znajdą niezawodne myjki wysokociśnieniowe w dobrej cenie.

Stacjonarne maszyny myjące gorącowodne z pompą wysokiego ciśnienia potrafią podgrzewać wodę w kilka chwil. Docelowa temperatura jest utrzymywana na poziomie nawet 85°C przez cały czas pracy urządzenia. Dzięki temu kierowca przyjeżdżający na samoobsługową myjnię bezdotykową może użyć sprzętu do czyszczenia pojazdu w dowolnej chwili. Produkty Ehrle osiągają wysokie ciśnienie robocze na poziomie od 30 do 180 bar.

Zastosowanie myjek ciśnieniowych na gorącą wodę

Doskonałe walory użytkowe maszyn myjących determinują szerokie zastosowanie myjek ciśnieniowych na gorącą wodę. Urządzenia potrafią skutecznie usuwać uporczywe zabrudzenia z karoserii pojazdów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Stanowią również dobry wybór jako sprzęt do mycia samochodów z użyciem zimnej wody oraz woskowania i nabłyszczania. Posiadają płynną regulację ciśnienia oraz przepływu wody.

Czytaj więcej

Zalety myjek wysokociśnieniowych gorącowodnych

Maszyna myjąca z pompą wysokiego ciśnienia to uniwersalny sprzęt stosowany na myjniach samochodowych. Jakie są zalety myjek wysokociśnieniowych gorącowodnych marki Ehrle?

  • Możliwość szybkiego podniesienia i utrzymania temperatury gorącej wody.
  • Małe zużycie detergentów do usuwania zabrudzeń dzięki kontroli przepływu cieczy.
  • Oszczędność czasu w porównaniu do mycia z użyciem tradycyjnych metod ręcznych.
  • Mycie z użyciem myjki zarówno zimną, jak i gorącą wodą z detergentem.
  • Wykonanie z wysokiej klasy stali nierdzewnej lub galwanizowanej.

Urządzenia są wyposażone w wydajny i niezawodny silnik, który jest przystosowany do pracy pod dużym obciążeniem przez całą dobę. Posiadają też elektroniczne systemy sterowania.

Produkty marki Ehrle to myjki ciepłowodne na gorącą lub zimną wodę wyposażone w szereg funkcjonalnych komponentów. Jeżeli szukasz profesjonalnego sprzętu dla myjni bezdotykowych, skontaktuj się z naszym przedstawicielem!