Myjnia dla ciężarówek

Profesjonalne myjnie dla aut ciężarowych i autokarów

Czysta flota pojazdów to wizytówka każdej firmy transportowej. W zależności od dostępnej przestrzeni, gabarytu pojazdów, a także żądanej wydajności myjni możemy zaproponować odpowiednie rozwiązanie spełniające Państwa indywidualne potrzeby. Posiadamy w ofercie zarówno myjnie portalowe BALTIC OVL oraz BALTIC HP – wyposażoną w system automatycznego mycia wysokociśnieniowego jak i przejazdowe LFO – o bardzo dużej wydajności oraz LFC – o bardzo kompaktowych rozmiarach. Myjnie Ehrle powered by Ceccato dedykowane dla aut ciężarowych i autokarów charakteryzują się solidną konstrukcją, bardzo wysoką niezawodnością oraz niskimi kosztami eksploatacyjnymi. 

Modele myjni dla aut ciężarowych i autokarów:

  • Baltic OVL
  • Baltic HP
  • LFO
  • LFC

Aby indywidualnie skonfigurować wybrane modele zapraszamy do kontaktu.

Nowoczesna myjnia dla ciężarówek zaprojektowana przez specjalistów Ehrle to gwarancja dokładnego i szybkiego czyszczenia samochodów ciężarowych z troską o bezpieczeństwo pielęgnowanej powierzchni. Odkryj zalety naszej myjni dla floty ciężarówek TIRów!

Wiemy, jak ważne jest zapewnienie czystości pojazdów flotowych. Dobry wygląd samochodów ciężarowych i autobusów to nie tylko lepszy wizerunek Twojej firmy transportowej. To przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa na drodze. Nasze myjnie TITAN oraz portalowe BALTIC skutecznie usuwają uporczywe zabrudzenia z szyb i karoserii. Regularne mycie ciągników siodłowych gwarantuje lepszą widoczność na drodze.

Profesjonalne myjnie samochodów ciężarowych

Dostarczane przez Ehrle profesjonalne myjnie dla samochodów ciężarowych i autobusów są cenione nie tylko przez kierowców oraz właścicieli floty pojazdów. Usługi mycia realizowane z użyciem naszych maszyn cieszą się sporym powodzeniem wśród posiadaczy aut dostawczych i ciężarówek. Właśnie dlatego zlokalizowana w dobrym miejscu myjnia dla samochodów użytkowych i aut ciężarowych to bardzo dobry pomysł na biznes!

Czytaj więcej

Myjnia TIR – jaki ma potencjał zarobkowy?

Wielu inwestorów i przedsiębiorców nie wiem, jaki potencjał zarobkowy ma myjnia TIR. Okazuje się, że usługi mycia ciągników siodłowych i pojazdów dostawczych należą do najbardziej dochodowych w całej branży! Umycie pojedynczego auta ciężarowego to koszt od 50 do nawet 200 zł. W zależności od lokalizacji oraz liczby stanowisk myjących dziennie punkt może obsłużyć kilkadziesiąt pojazdów, generując przychód rzędu 300 tys. zł miesięcznie.

Ile kosztuje budowa myjni dla samochodów ciężarowych?

Zanim zaczniemy przeprowadzać symulację potencjału zarobkowego w danej lokalizacji, warto wiedzieć, jakie koszty trzeba ponieść na początku. Ile kosztuje budowa myjni dla samochodów ciężarowych? W zależności od zastosowanej technologii i rozmiarów koszt waha się w zakresie 0,5-1 mln złotych.

Decydując się na inwestycję, wybierz lokalizację w  sąsiedztwie dużych skupisk ludności i skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci w procesie budowy myjni dla samochodów ciężarowych!