Myjnia portalowa dla aut osobowych i małych pojazdów użytkowych

Wzornictwo i jakość to cechy charakterystyczne dla urządzeń Ehrle powered by Ceccato. Wysokie standardy jakości są realizowane dzięki precyzyjnemu systemowi skanowania konturu pojazdu, inteligentnej aplikacji chemii, dmuchawom o wysokiej wydajności oraz autorskiemu systemowi TSD. Nasze konstrukcje spełniają najwyższe wymogi jakości mycia samochodów. Ergonomia urządzeń pozwala na adaptację do niewielkich przestrzeni. Nasze urządzenia zapewniają wysokiej jakości mycie przy niskich kosztach konserwacji. Urządzenia parte na autorskiej technologii można dowolnie konfigurować po kątem wyposażenia w różne systemy (takie jak system ciśnieniowego i szczotkowego mycia kół Wheelmaster, kolorowy wodospad pianowy, prowadnice kół z oświetleniem LED), a także różne rozmiary. Innowacyjne myjnie portalowe Ehrle powered by Ceccato są zarówno nowoczesne jak i proste w obsłudze dzięki niezawodnemu oprogramowaniu. Poniższe modele posiadają wydajność od 12 do 20 aut na godzinę.

Modele myjni portalowych: 

 • Phoenix Tech 2.0 Premium
 • Hydrus Tech 2.0 Premium
 • Pegasus Tech Hybrid
 • Hyperion Tech 3.0 Premium

Aby indywidualnie skonfigurować wybrane modele zapraszamy do kontaktu.

Wzornictwo i jakość to cechy charakterystyczne dla urządzeń Ehrle powered by Ceccato. Wysokie standardy jakości są realizowane dzięki precyzyjnemu systemowi skanowania konturu pojazdu, inteligentnej aplikacji chemii, dmuchawom o wysokiej wydajności oraz autorskiemu systemowi TSD.

Oferowane konstrukcje spełniają najwyższe wymogi jakości mycia samochodów. Ergonomia urządzeń pozwala na adaptację do niewielkich przestrzeni. Nasze urządzenia zapewniają wysokiej jakości mycie przy niskich kosztach konserwacji.

Urządzenia oparte na autorskiej technologii można dowolnie konfigurować pod kątem wyposażenia w różne systemy (takie jak system ciśnieniowego i szczotkowego mycia kół Wheelmaster, kolorowy wodospad pianowy czy prowadnice kół z oświetleniem LED), a także różne rozmiary.

Innowacyjne myjnie portalowe Ehrle powered by Ceccato są zarówno nowoczesne, jak i proste w obsłudze dzięki niezawodnemu oprogramowaniu. Poniższe modele posiadają wydajność od 12 do 20 aut na godzinę.

Modele myjni portalowych:

 • Phoenix Tech 2.0 Premium,
 • Hydrus Tech 2.0 Premium,
 • Pegasus Tech Hybrid,
 • Hyperion Tech 3.0 Premium.

Aby indywidualnie skonfigurować wybrane modele zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się

Czym są myjnie automatyczne portalowe?

Myjnia portalowa, zwana również bramową, należy do najpopularniejszych rodzajów myjni samochodowych. Składa się ze stelaża ruchomego w kształcie bramy do którego przymocowane są szczotki oraz inne elementy myjące, spłukujące i nabłyszczające. Konstrukcja ta ma kształt bramy, stąd też nazwa myjni.

Wszystkie urządzenie myjące przeważnie znajdują się w budowli zamkniętej, dlatego możliwe jest czyszczenie auta o każdej porze roku i niezależnie od czynników pogodowych. Ponadto myjnia wyposażona jest w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, co przekłada się nie tylko na dokładne oczyszczenie karoserii, ale również niską cenę mycia.

Koszt budowy myjni automatycznej zależy od modelu urządzenia oraz opcji dodatkowych. Jednak planując inwestycję, należy również zwrócić uwagę na niskie koszty eksploatacji i wysoką wydajność. Przy odpowiedniej konfiguracji urządzenia przepustowość myjni wynosi około 20 samochodów na godzinę.

Mycie samochodu na myjni portalowej

Samochód po wjechaniu do myjni musi się zatrzymać w ściśle określonym miejscu. Czyszczenie odbywa się przy użyciu portalu poruszającego się wzdłuż nieruchomego samochodu osobowego lub dostawczego. Mobilne elementy bramy nie tylko myją, ale również suszą i nabłyszczają karoserię.

Ehrle, jako producent myjni, oferuje wiele różnych programów dostosowanych do oczekiwań klientów. Mogą oni wybrać na przykład samo mycie pojazdów oraz suszenie lub zdecydować się na kompleksową pielęgnację auta. Zaletą automatycznych myjni portalowych jest wygoda korzystania z nich, nie wymagają one żadnego wysiłku ze strony kierowcy.

Czy myjnia samochodowa portalowa jest bezpieczna?

Korzystając z myjni portalowych należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Przed skorzystaniem z usługi warto przede wszystkim zapoznać się z regulaminem, który najczęściej jest umieszczony przy bramie wjazdowej.

Ponadto samochód do mycia powinien być odpowiednio przygotowany, dzięki temu nie ulegną uszkodzeniu żadne jego elementy. Dlatego należy:

 • zacisnąć hamulec ręczny,
 • wyłączyć silnik samochodu i najlepiej wyjąć kluczyki ze stacyjki,
 • złożyć lusterka zewnętrzne,
 • zdemontować lub zabezpieczyć wszystkie wystające elementy, np. anteny, bagażniki lub inne uchwyty.

Oferowane myjnie automatyczne Ehrle są bezpieczne i wygodne. Należy jednak pamiętać o ich prawidłowym użytkowaniu i eksploatacji.