ico-log-01

Myjki wysokociśnieniowe dla warszatów i firm logistycznych

Czystość zewnętrznych obiektów, warsztatów i pojazdów jest konieczna by pierwsze wywarte wrażenie było pozytywne. EHRLE oferuje idealne rozwiązania w każdych warunkach.
  • Przemysł samochodowy
  • Logistyka
  • Firmy przewozowe (taxi, busy)
Wybrane urządzenia (wszystkie urządzenia mobilne wystepują w wersji Standard oraz Premium, poza wybranymi)​

Myjki wysokociśnieniowe dla warsztatów i firm logistycznych

Profesjonalne myjki wysokociśnieniowe dla warsztatów i firm logistycznych to wydajne urządzenia do mycia oraz dezynfekcji powierzchni. Pomagają zachować czystość w miejscu pracy i doskonale radzą sobie z uporczywym brudem, smarem czy zabrudzeniami olejowymi.

Myjki wysokociśnieniowe do firm logistycznych

Wydajne myjki wysokociśnieniowe do firm logistycznych pomagają w efektywnym myciu powierzchni na terenie magazynów oraz hal magazynowych. Umożliwiają też mycie i dezynfekcję kontenerów, stacji przeładunkowych oraz pojazdów dostawczych i ciężarowych.

Myjki wysokociśnieniowe do warsztatu samochodowego

Niezawodne myjki wysokociśnieniowe do warsztatu samochodowego doskonale radzą sobie z usuwaniem zabrudzeń oleistych i smarnych. Zapewniają efektywne mycie powierzchni na terenie warsztatów mechanicznych, a także mycie serwisowanych samochodów po naprawie.

Rodzaje myjek ciśnieniowych w ofercie Ehrle

W ofercie Ehrle użytkownicy mogą znaleźć rozmaite rodzaje myjek ciśnieniowych dedykowanych do zastosowania w warsztatach mechanicznych czy magazynach firm logistycznych. Poniżej opisujemy pokrótce 4 rodzaje myjek wysokociśnieniowych Ehrle.

  1. Mobilne myjki zimnowodne – dedykowane do zadań związanych z dezynfekcją powierzchni oraz myciem zimną wodą. Łatwe w przemieszczaniu na terenie hal magazynowych dzięki wbudowanym kółkom.
  2. Mobilne myjki gorącowodne – podobnie jak mobilne myjki zimnowodne urządzenia na gorącą wodę cechują się dużą mobilnością. Dzięki silnemu strumieniowi gorącej wody pomagają w usuwaniu silnych zabrudzeń.
  3. Stacjonarne myjki zimnowodne – wolnostojące urządzenia myjące o bardzo dużej wydajności, dedykowane do opłukiwania karoserii samochodów czy dezynfekcji kontenerów logistycznych.
  4. Stacjonarne myjki gorącowodne – stacjonarne myjki ciśnieniowe do warsztatów samochodowych i firm logistycznych, zapewniające bardzo wysoką efektywność mycia gorącą wodą.

Jeżeli szukasz niezawodnych myjek ciśnieniowych dla firm logistycznych lub warsztatów samochodowych, to skorzystaj z oferty myjek wysokociśnieniowych Ehrle!

Nasi doradcy pomogą Ci w doborze urządzeń myjących dopasowanych do potrzeb Twojego biznesu.