Czy ta myjnia myje?

Odwiedzając myjnię bezdotykową chcemy przede wszystkim łatwo, skutecznie, tanio i bezpiecznie umyć auto. Jest to podstawowa usługa jaką oferuje taki obiekt. Czy aby na pewno? Niestety nie zawsze. Co zatem sprawia że na niektórych myjniach myje się lepiej, a na innych gorzej? Na co powinniśmy zwrócić uwagę wybierając miejsce, w którym dbamy o nasze 4 kółka?
W ocenie ekspertów EHRLE – największego producenta bezdotykowych myjni w Europie – należy zwrócić uwagę na 3 kluczowe aspekty: Bezpieczeństwo i komfort użytkowania, przejrzystą ofertę, ale przede wszystkim na stosowaną technologię mycia. Różnorodne formy płatności, promocje, szeroki wachlarz programów dodatkowych czy też urządzenia peryferyjne to oczywiście atrakcyjne elementy budzące zainteresowanie kierowców, jednak koniec końców – główny cel wizyty na myjni jest jeden. Jeśli właściciel pojazdu go osiągnie, mamy stałego klienta, jeśli nie… będzie to jednorazowa wizyta.

Technologia mycia

Skuteczność mycia na myjni bezdotykowej gwarantuje odpowiednie ciśnienie wody, nie oznacza to, że czym wyższe tym lepszy efekt mycia, jej temperatura, ale przede wszystkim całość technologii mycia i właściwie dobrane środki chemiczne. Warto podkreślić, iż nie wszystkie myjnie na rynku są w stanie zapewnić przy dużym natężeniu ruchu odpowiednie parametry wody (ciśnienia i temperatury), co w przypadku użycia nawet najlepszych środków chemicznych może nie gwarantować satysfakcjonującego efektu.

Technologia mycia EHRLE opiera się o niepowtarzalny Mikroproszek ActivePower Pearl. Wykorzystywana chemia jest precyzyjnie dozowana (m.in. dzięki innowacyjnemu systemowi dozowania mikroproszku EHRLE) co w połączeniu z gorącą zmiękczoną wodą gwarantuje nam właściwy efekt mycia. Ta wyjątkowa technologia pod względem działania powoduje natychmiastowy efekt. Mamy tu połączenie efektu działania chemicznego na brud, części rozpuszczonego już w gorącej wodzie Mikroproszku i mechanicznego nierozpuszczonych jeszcze mikrogranulek porównywalnych do reakcji „tysiąca mikrogąbeczek” co w efekcie pozwala w bardzo krótkim czasie skutecznie usunąć nagromadzony brud.

Firma EHRLE zapewnia swoim Klientom nie tylko stały rozwój pod względem stosowanej technologii, lecz również wszystkich innych dodatkowych produktów, w tym również środków chemicznych. Mikroproszek ActivePower Pearl jest oferowany w kilku wersjach w zależności od oczekiwań naszych klientów. Dodatkowym programem, który cieszy się dużym zainteresowaniem klientów myjni jest Aktywna Piana EHRLE – program mycia wstępnego, który pozwala jeszcze szybciej usunąć uporczywy brud przy zachowaniu technologii bezdotykowej EHRLE, jedynak zawsze w 100% bezpiecznej dla karoserii samochodu.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania

Bezpieczeństwo mycia to sprawa kluczowa. Firma EHRLE kładzie olbrzymi nacisk na bezpieczeństwo mycia zarówno dla użytkownika jak i dla lakieru mytego pojazdu. Potwierdzeniem jest dwukrotnie otrzymany certyfikat Niemieckiego Stowarzyszenia Producentów pojazdów VDA, przyznany za wykorzystywaną technologię oraz środki chemiczne. Korzystanie z myjni powinno być dla Klienta przyjemnością, stąd specjalnie zaprojektowane lekkie lance myjące oraz wyjątkowo intuicyjna obsługa urządzeń.

Przejrzysta oferta

Choć wydaje się to oczywiste, Klient myjni powinien wiedzieć za co płaci. Niestety nie na każdej myjni możemy spodziewać się tego luksusu. Różnorodne wyświetlacze jednostek mycia nie zawsze pokazują realny czas czy nawet równe jednostki czasu ściśle określone na myjni. Często zdarzają się wyświetlacze prezentujące bliżej nieokreśloną formę rozliczenia. Jednostki „uciekają” nierównomiernie i są praktycznie niepoliczalne. Wszystkie nowe myjnie EHRLE gwarantują klientom wyświetlacz czasu rzeczywistego prezentujący sekundy otrzymane za jednostkę pieniężną. Starsze modele, których ze względu na bardzo długą żywotność urządzeń nadal na rynku jest sporo, posiadają precyzyjny wyświetlacz jednostek czasowych.
Reasumując, należy podkreślić, iż dziś klient myjni doskonale wie czego oczekuje. Choć rozbudowana oferta dodatkowa producentów jest imponująca użytkownik ostateczny przede wszystkim zwraca uwagę na jakość i bezpieczeństwo mycia. Decydując się zatem na prowadzenie biznesu myjniowego w pierwszej kolejności sprawdźmy czy myjnia producenta z którym podejmujemy rozmowy po prostu skutecznie myje – tylko spełnienie tego warunku zapewni nam powodzenie inwestycji.