Inwestycja: którą myjnię wybrać?

Inwestycja w myjnię bezdotykową jest opłacalna, o ile spełni się szereg warunków. Temat ten był już poruszany w jednym z poprzednich wpisów. Ale załóżmy, że decyzja została już podjęta i rozpoczynamy budowę myjni. Na rynku znajdziemy wielu producentów oferujących swoje rozwiązania techniczne jako pomysł na biznes. Skąd jednak wiedzieć, którzy z nich są godni zaufania, które myjnie bezawaryjne i które detergenty dobrej jakości? W niniejszym artykule podejmujemy temat, którą myjnię wybrać.

Inwestycja w myjnię, by z punktu widzenia inwestującego była bezpieczna, powinna być ulokowana przede wszystkim w niezawodną technologię, nowoczesną i sprawdzoną dotychczas przez innych inwestorów. Najchętniej nie tylko indywidualnych, ale i korporacyjnych. Wybierając producenta myjni warto więc przyjrzeć się, jakiej firmy rozwiązania najczęściej są wykorzystywane. Nie zaszkodzi zajrzeć również na posiadające własne myjnie bezdotykowe stacje paliw, szczególnie w bardzo ruchliwych punktach. Tam zaobserwujemy daną technologię w praktyce i to przy dużym oblężeniu. W takim miejscu z pewnością wybrana została technologia mycia pojazdów o wysokiej sprawności działania i doskonałej jakości poszczególnych podzespołów myjni.

Stacje paliw, zwłaszcza te należące do międzynarodowych koncernów paliwowych instalują wyposażenie, które musi spełniać również wysokie standardy bezpieczeństwa, posiadać certyfikaty renomowanych instytucji badawczych oraz dysponować sprawnym zapleczem serwisowym. Jeżeli już któreś z urządzeń ulegnie awarii, musi ona przecież zostać usunięta szybko i sprawnie. Co jeszcze wreszcie jest ważne przy wyborze producenta myjni, to pomoc udzielona przez firmę inwestorowi podczas procesu planowania i budowy jego placówki. Powinna ona być jak najbardziej kompleksowa, dzięki temu inwestycja szybciej osiągnie swój zamierzony cel, zaś jej właściciel, zachęcony dobrą współpracą i opieką chętniej ją rozbuduje lub rozpocznie kolejną w innym miejscu.

Myjnie Ehrle – dobry wybór

Skoro znane już są kryteria wyboru myjni bezdotykowej, podpowiadamy dlaczego warto zainteresować się ofertą firmy Ehrle. Jest to uznany producent technologii myjących stosowanych w samoobsługowych myjniach bezdotykowych. Myjnie Ehrle użytkowane są w wielu krajach Europy, m.in. w Austrii, Szwajcarii, krajach nadbałtyckich, w Czechach i na Węgrzech, oczywiście także w Niemczech i Polsce, ale również na Ukrainie i w Rosji. Informacja ta ma szczególne znaczenie dla tych, którzy obawiają się o sprawne działanie ich myjni podczas trwania ostrej zimy.

Technologia zastosowana w myjniach Ehrle została sprawdzona pod względem bezpieczeństwa użytkowania (znak CE), co zostało potwierdzone przez niezależną firmę audytową. Do tego również Ehrle posiada certyfikat Niemieckiego Zrzeszenia Producentów Motoryzacyjnych, gwarantujący bezpieczeństwo lakieru na mytych pojazdach wyprodukowanych przez uczestniczące w zrzeszeniu firmy. Wielu z nich instaluje też myjnie tego typu w swoich salonach sprzedaży pojazdów. O tym, że myjnie Ehrle to wiodąca technologia może zaświadczyć fakt jej wyboru przez wielu indywidualnych właścicieli myjni bezdotykowych oraz na stacjach paliw wiodących międzynarodowych koncernów.

Myjnie te cechuje doskonałe wykonanie podzespołów, do tego zastosowano w nich same materiały najwyższej jakości, m.in. stal nierdzewną i karbon. Myjnie Ehrle to dobry wybór również ze względu na ich prostą, modułową budowę, dzięki czemu łatwo jest rozbudować inwestycję o kolejne stanowiska. Erhle oferuje zdalną kontrolę pracy swoich myjni niezależnie od wybranej przez inwestora linii produktu. Przy pomocy telefonu lub komputera może on sprawdzać i ustawiać parametry działania poszczególnych elementów myjni, a wszystko dzięki systemowi ETRONIC 4, powstałemu we współpracy z firmą Siemens. System ten kontroluje każde stanowisko do mycia. Do tego producent wyposaża swoje produkty w wyjątkowo dokładny układ dozowania detergentów (te również są własnej produkcji!), co pozwala na ich lepsze i bardziej efektywne wykorzystanie.

Sprawdź również: Myjnie automatyczne

Dla użytkowników myjni z kolei jest możliwość uiszczenia płatności za usługę przy pomocy kart kredytowych lub płatniczych i modułu płatniczego ze smartfonu, a ponadto tradycyjne metody płatności: monety, żetony, czytniki banknotów lub system kluczy elektronicznych. Myjący pojazdy mają również możliwość obserwacji na panelu realnego, a nie impulsowego czasu pracy myjni Ehrle. Jak więc widać, opisana powyżej technologia Ehrle jest dobrym wyborem przy inwestowaniu we własną myjnię bezdotykową.