Główne zalety myjni bramowych

Myjnie bramowe to w pełni zautomatyzowany system myjący dedykowany pojazdom. To rozwiązanie zapewnia dokładne, szybkie i niezwykle wygodne mycie, dlatego też właściciele pojazdów bardzo chętnie z niego korzystają.

Korzyści z zastosowania myjni bramowych

Myjnia bramowa ma liczne grono zwolenników, którzy doceniają mycie szczotkowe, w pełni zautomatyzowane, a więc bardzo komfortowe. Wielu użytkowników pojazdów korzysta z myjni bramowej jako doskonałego uzupełnienia myjni bezdotykowej. Ten w pełni zautomatyzowany system pozwala na mycie różnych typów pojazdów, a więc skierowany jest do szerokiego grona potencjalnych klientów, zarówno prywatnych, jak i komercyjnych.

Myjnie bramowe pozwalają kompleksowo umyć pojazd, usuwając trudne do pozbycia się zabrudzenia. Dzięki nim można bardzo dokładnie oczyścić powierzchnię samochodu i utrzymać go w nienagannym stanie przez długi czas.

Myjnie bramowe najczęściej występują przy obiektach takich jak np. stacje paliw. Cała konstrukcja występuje w formie bramy, poruszającej się nad stojącym nieruchomo pojazdem. Kluczową rolę w procesie mycia odgrywają oczywiście zamontowane na konstrukcji różnego rodzaju szczotki, a także suszarka i systemy nanoszenia środków myjących i konserwujących. Nowoczesne myjnie bramowe wyposażone są zwykle w szereg innych opcji dodatkowych, z których mogą skorzystać klienci.

Myjnie tego rodzaju są w stanie umyć średnio do ok. 20 pojazdów na godzinę. Istnieją jednak rozwiązania, w których stosuje się dwie oddzielne bramy — myjącą i suszącą, co pozwala na zwiększenie przepustowości.

Automatyczne myjnie samochodowe, w tym myjnie bramowe, cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród użytkowników pojazdów. Jest to łatwe rozwiązanie, zapewniające profesjonalne efekty. Nowoczesne myjnie bramowe są nie tylko skuteczne, ale i ekologiczne, ponieważ w bardzo oszczędny sposób zużywają wodę, a dzięki zastosowaniu udoskonalonych technologii i zaawansowanych urządzeń czyszczących ograniczone jest też zużycie środków chemicznych.